Hizmetlerimiz

Goldera Teknoloji olarak kendi sektöründe lider kurum ve kuruluşlarla en ucuz ve en kaliteli hizmetler için anlaşmalar yaparız. Çağrı Merkezleri üzerinden Free Office Agent, evden Home Agent ve bayilerimiz vasıtasıyla, anlaşmasını yaptığımız hizmetlerin ve ürünlerin satışının yapılması sağlarız.

Her kanalımızdan telefonla, sahada, bayilerimiz vasıtasıyla,.. yapılan satışların data desteğini, santral desteğini, eğitim hizmetlerini, danışmanlık ve tüm bilgi işlem alt yapı desteğini uzman ekibimizle biz veriyoruz.

Şirketimiz hangi kanaldan olursa olsun, bizimle çalışan herkese “saygısızlık” ve “satışlarını etkilememek” veya “düşürmemek” için, diğer Çağrı Merkezi şirketlerinin aksine kesinlikle kendi çağrı merkezinden ve kendi Müşteri Temsilcileri ile satış yapmamaktadır.

Şirketimiz bu anlamda Home Agent pozisyonunda evden çalışanlara, Free Office Agent olarak ofis içerisinde kendi bankosunda bayi gibi rahat çalışmak isteyenlere, sahada serbest çalışmak isteyenlere, ayrıca girişimcilere ya da hazır şirketi olan bayilik isteyen Çağrı Merkezlerine kendi ürünlerimizin, hizmetlerimizin, kendi datamızla desteğini sunarak piyasada istihdam ve iş imkanı sunmaktadır.

Bilgi İşlem & Bilgi Teknolojileri Hizmetleri

Bankacılık, Finans, Kargo, Telekomünikasyon, Turizm & Otelcilik, Yiyecek & İçecek sektörlerinde edindiği tecrübelerle kurumsal şirketlere web ve network ortamlarında; sistem yöneticisi pozisyonunda itil standartlarında profesyonel analiz, proje, kurulum, kontrol, bakım, geliştirme hizmetleri vermektedir.

Tek kullanıcılı kişisel bilgisayarlardan, sistem odalarında sunucuları bulunan yüzlerce kullanıcılı Windows &Linux alt yapıları üzerinde iis, apache, domain, exchange, kamera sistemleri, telefon santralleri, firewall,.. yapıları ve html, css, php,.. kodlamalarıyla profesyonel web siteleri kurulumlarına imza atmıştır.

Web Site Hizmetleri

Kurumsal web domain, hosting, tasarım, yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Web sunucuları ve web sistemleri üzerinden bulut, network, host ve mail sunucuları ile exchange ve etkileşimli tümleşik hizmetleri tek ortamda bir araya topluyoruz. Sizin için tüm karmaşık yapıları daha basit, yönetilebilir ve güvenlik hale getiriyoruz.