Gold Era yine yeniden…

Goldera merkezi İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Bugüne kadar Vodafone, Aras Kargo, Yapı Kredi, Plato Finans, Bilser, Echomar, Pelikan Otel, Target İletişim gibi sektöründe lider firmalara Bilgi İşlem ve Web alanlarında hizmetler vermiştir.

Goldera, Bilgi İşlem alanında 1990 yılından bugüne edindiği bilgi ve tecrübeleri 1997 yılından başladığı Web Teknolojileri alanında da hizmetler sunmaya başlamıştır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Bankacılık, Finans, Kargo, Telekomünikasyon, Turizm & Otelcilik, Yiyecek & İçecek sektörlerinde edindiği tecrübelerle kurumsal şirketlere web ve network ortamlarında; sistem yöneticisi pozisyonunda itil standartlarında profesyonel analiz, proje, kurulum, kontrol, bakım, geliştirme hizmetleri vermektedir.

Tek kullanıcılı kişisel bilgisayarlardan, sistem odalarında sunucuları bulunan yüzlerce kullanıcılı Windows &Linux alt yapıları üzerinde iis, apache, domain, exchange, kamera sistemleri, telefon santralleri, firewall,.. yapıları ve html, css, php,.. kodlamalarıyla profesyonel web siteleri kurulumlarına imza atmıştır.